Contact


Brigitte Povel

Laan 1940-1945 nr. 35
1222 NG Hilversum

telefoon: 035-6850446
email: brigitte.povel@chello.nl
beeldende kunst: www.brigittepovelkunst.nl
kunstzinnige therapie: www.brigittepovel.nl

Locatie:
Mijn atelier is gevestigd op de 3e etage. Wanneer je hier niet kunt komen, kom ik in overleg aan huis of op een andere locatie zoals instelling, verpleeghuis of hospice.
Als je het atelier wilt bezoeken kun je contact opnemen voor een afspraak.
Koop of huurkoop: In overleg kun je betalen in termijnen. Het schilderij kan dan wel vanaf dag 1 bij je thuis hangen.

IBAN: NL06 INGB 0001 3658 66 t.n.v. BSM Povel Hilversum
KvK 32150158
AGB code 90(0)07660 / 90028737
Geregistreerd Lid NVKT Registratienummer 03262
Lid NVAZ



Links:
  • Brigitte Povel - kunstzinnige therapie: brigittepovel.nl
  • Andrieskerk Amsterdam: christengemeenschap.nl
  • Atelierdagen Hilversum: atelierdagenhilversum.nl
  • AntroVista: antrovista.com
  • AViN: antrop-ver.nl
  • Cultuur en Congrescentrum Antropia: antropia.nl
  • fotografie: Anton Helmink, antonhelmink.nl en Oksana Kuklina oksanakuklina.nl
  • Galerie GSA: gsagalerie.nl
  • Goylants Kamerkoor: goylantskamerkoor.nl
  • Gooise Kunstkring: gooisekunstkring.nl
  • Herstellingsoord Dennenheuvel-Overbosch: Dennenheuvel-Overbosch, Hilversum
  • Instituut voor Biografiek: biografiek.nl
  • Kasteel Groeneveld Baarn: kasteelgroeneveld.nl
  • Made in Hilversum open ateliers: madeinhilversum.nl.nl
  • Museum Hilversum: museumhilversum.nl
  • NVAZ: NVAZ.nl
  • NVKT: kunstzinnigetherapie.nl
  • Scorlewald: Scorlewald, Schoorl
  • Startpagina: kunstzinnigetherapie.startpagina.nl/
  • Tergooi Ziekenhuis Blaricum: tergooiziekenhuizen.nl
  • Wikipedia: nl.wikipedia.org/wiki/Kunstzinnige_therapie
  •