Contact


Brigitte Povel
beeldend kunstenaar: www.brigittepovelkunst.nl
kunstzinnige therapie: www.brigittepovel.nl

Laan 1940-1945 nr. 35
1222 NG Hilversum
tel.035-6850446
brigitte.povel@chello.nl

Koop of huurkoop: Als je het atelier wilt bezoeken kun je contact opnemen voor een afspraak.
In overleg kun je betalen in termijnen. Het schilderij kan dan wel vanaf dag 1 bij je thuis hangen.


IBAN: NL06 INGB 0001 3658 66 t.n.v. BSM Povel Hilversum
KvK 32150158
AGB code 90(0)07660 / 90028737
Geregistreerd Lid NVKT Registratienummer 03262
Lid NVAZ




Grotere kaart weergeven

Links:
  • Brigitte Povel - kunstzinnige therapie: www.brigittepovel.nl
  • Andrieskerk Amsterdam: www.christengemeenschap.nl
  • Atelierdagen Hilversum: www.atelierdagenhilversum.nl
  • AntroVista: www.antrovista.com
  • AViN: www.antrop-ver.nl
  • Cultuur en Congrescentrum Antropia: www.antropia.nl
  • fotografie: Anton Helmink, www.antonhelmink.nl en Oksana Kuklina www.oksanakuklina.nl
  • Galerie GSA: www.gsagalerie.nl
  • Goylants Kamerkoor: www.goylantskamerkoor.nl
  • Gooise Kunstkring: www.gooisekunstkring.nl
  • Herstellingsoord Dennenheuvel-Overbosch: Dennenheuvel-Overbosch, Hilversum
  • Instituut voor Biografiek: www.biografiek.nl
  • Karin Kuypers, professional organizer: http://www.huishoudenoprolletjes.nl/
  • Kasteel Groeneveld Baarn: www.kasteelgroeneveld.nl
  • Lous Duykers, beeldend kunstenaar: www.lousduykers.nl
  • Made in Hilversum open ateliers 2011: www.madeinhilversum.nl.nl
  • Museum Hilversum: www.museumhilversum.nl
  • NVAZ: www.NVAZ.nl
  • NVKT: www.kunstzinnigetherapie.nl
  • Scorlewald: Scorlewald, Schoorl
  • Startpagina: kunstzinnigetherapie.startpagina.nl/
  • Tergooi Ziekenhuis Blaricum: www.tergooiziekenhuizen.nl
  • Thea Molenbroek, beeldhouwen: www.theamolenbroek.jimdo.com
  • Valentina Cantor: http://www.valentinacantor.nl
  • Wikipedia: nl.wikipedia.org/wiki/Kunstzinnige_therapie
  • Wim van Tol, beeldhouwen: www.wimvantol.nl
  •